Kadzidełka zapachowe DRZEWO CEDROWE

Email
Drzewo cedrowe jest uważane za majestatycznego władcę lasu. Jego drewno jest mocne, wytrzymałe, aromatyczne. Jego właściwości docenili już starożytni Egipcjanie i z powodzenie stosowali zarówno cedrowe drewno, jak i aromatyczne ekstrakty. Woń, jaką uwalnia cedr, jest przytulna, ciepła i relaksująca. Przywodzi na myśl ciepło domowego ogniska i jest synonimem bezpieczeństwa. Kadzidełka o zapachu drzewa cedrowego sprawdzą się po dniu spędzonym w biegu, jako środek wyciszający zmysły i rozluźniający ciało.

Ilość sztuk w opakowaniu: 8
Długość trociczki: 23cm
kadzidła, kadzidełka, drzewo cedrowe, kadzidła drzewo cedrowe, kadzidełka drzewo cedrowe, pachnący kramKadzidełka zapachowe Drzewo cedrowe
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
2,49 zł
Szczegóły produktu

Cedr rośnie głównie w górskich partiach regionów podzwrotnikowych. Osiąga około trzydziestu metrów wysokości i dożywa nawet dwóch tysięcy lat. Jego walory doceniali już starożytni Egipcjanie i władcy z czasów biblijnych. Budowano z niego okręty, sarkofagi, aromatyczne ekstrakty używano do mumifikacji. Przytulna, życiodajna i pełna energii woń cedrowego kadzidła zapachowego, jest powszechnie stosowana w aromaterapii. Zapach cedru koi lęki, uspokaja napięcie, agresję i nerwy.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.