Kadzidełka zapachowe CITRONELLA

Email
Citronella to powszechnie spotykana w rejonach tropikalnych aromatyczna trawa. Jej zapach jest odświeżający, zbliżony do cytrynowego. Kadzidełka zapachowe pomagają uzyskać lepszą koncentrację, wspomagają procesy myślowe. Citronella usuwa znużenie i zmęczenie spowodowane długotrwałym wysiłkiem umysłowym. Już jedno kadzidełko pozwala zregenerować siły i odzyskać energię. Ponadto, zapach tego kadzidła skutecznie odstrasza uciążliwe owady, jest więc idealnym dodatkiem do letnich spotkań na dworze.

Ilość sztuk w opakowaniu: 8
Długość trociczki: 23cm
kadzidełka, kadzidła, pachnący kram, citronella, kadzidełka citronella, kadzidła citronellaKadzidełka zapachowe Citronella
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
2,49 zł
Szczegóły produktu

Świeży, lekko cytrynowy zapach kadzidełek o zapachu citronelli, jest powszechnie stosowany w Indiach, do aromatyzowania pomieszczeń, w których przebywający ludzie narażeni są na znużenie: w biurach, szkołach, pociągach czy poczekalniach. Natychmiast odświeżają umysł i energizują ciało. Aromat citronelli ma ponadto działanie przeciwgrzybiczne, dlatego świetnie nadaje się do pomieszczeń zamkniętych, narażonych na działanie wilgoci.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.