Olejek zapachowy ANTYNIKOTYNA

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Antynikotyna. Przenikliwa i duszna woń utrzymującej się w powietrzu nikotyny, nie należy do najprzyjemniejszych zapachów. Olejek zapachowy Antynikotyna, uwalnia żywiczny wyciąg benzoesowy (styrax). Ten intensywny, balsamiczno-korzenny aromat, skutecznie tłumi pozostałości dymu z papierosa, pozostawiając powietrze czyste i świeże.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, antynikotyna, olejek antynikotyna, pachnacy kramOlejek zapachowy Antynikotynowy
Ocena 5/5
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Niewiele jest zapachów, które niwelują pozostałości dymu papierosowego lepiej od zapachów leśnych. Wyciąg z żywicy styrax, będący jednym z głównych składników olejku zapachowego Antynikotyna, pomoże nie tylko usunąć nieprzyjemny dymek z powietrza, ale także otuli delikatnym zapachem pościel i poduszki, dzięki czemu nawet pokój nałogowego palacza będzie zawsze pachniał świeżością.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

środa, 18, czerwiec 2014
Olejek usuwa nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, którego w moim domu zawsze było pełno. Odkąd go używam, problem brzydko pachnących firan i pościeli mam z głowy :)
Super User