Olejek zapachowy IMBIROWE CIASTKO

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Imbirowe Ciastko. Jeśli jednym ze świątecznych rytuałów Waszego dzieciństwa było pieczenie ciastek z babcią czy mamą, zapach olejku Imbirowe Ciastko z pewnością Wam tamten czas przypomni! Wyczujecie tutaj wyraźne nuty korzenne, dosłodzone i złagodzone dodatkiem "ciasteczkowych" składników. Całość jest słodka, aromatycznie korzenna, ciepła. W mig przypomni Ci beztroskie, dziecięce czasy i sprawi, że poczujesz się głodny!

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, migdał, imbirowe ciastko, olejek ciastko, olejek imbir, pachnący kram olejki, pachnący kramOlejek zapachowy Imbirowe ciastko
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Linia aromatyczno-kulinarnych olejków zapachowych, została stworzona z myślą o tych z Was, którzy nie wyobrażają sobie piękniejszego zapachu, niż ten płynący z kuchni. Nie od dziś wiadomo, że zapachy w zadziwiający sposób przywołują wspomnienia, kojarzą się z konkretnymi sytuacjami, osobami, emocjami. Olejki z tej serii działają wyjątkowo stymulująco na wyobraźnię i w mig postawią Ci przed oczami najwspanialsze klatki z życia.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.