Olejek zapachowy PIERWSZA GWIAZDKA

Email
Najwyższej jakości, pięknie pachnący i skoncentrowany duet Pierwsza Gwiazdka oraz Zapach Świąteczny, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o najpiękniejszych świętach roku - Bożym Narodzeniu. Mają w sobie magię, tajemnicę i mnóstwo ciepłej, rodzinnej miłości. W kompozycji o nazwie Pierwsza Gwiazdka, dominującą nutą zapachową jest korzenny, lekko pikantny cynamon. W głębi, czujemy zapach piernika i świątecznych przypraw. Całość jest niezwykle intensywna, radosna, po prostu świąteczna. Przed oczami staje nam suto zastawiony stół, z królującym na nim, oblanym czekoladą aromatycznym ciastem piernikowym. Pierwsza Gwiazdka t to zapach, którego w grudniowe wieczory nie może zabraknąć w Twoim domu!

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejek pachnący kram, pierwsza gwiazdka, olejek świąteczny, zapach piernikaOlejek zapachowy Pierwsza Gwiazdka
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Linia aromatyczno-kulinarnych olejków zapachowych, została stworzona z myślą o tych z Was, którzy nie wyobrażają sobie piękniejszego zapachu, niż ten płynący z kuchni. Nie od dziś wiadomo, że zapachy w zadziwiający sposób przywołują wspomnienia, kojarzą się z konkretnymi sytuacjami, osobami, emocjami. Olejki z tej serii działają wyjątkowo stymulująco na wyobraźnię i w mig postawią Ci przed oczami najwspanialsze klatki z życia.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.