Olejek zapachowy PRZECIW KOMAROM

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Przeciw Komarom. Uciążliwa obecność komarów, często zakłóca relaks podczas długich letnich czy jesiennych wieczorów. Skoncentrowana mieszanka citronelli, eukaliptusa i kamfory, skutecznie odstrasza zarówno komary jak i szereg innych, aktywnych latem owadów. Aromat palącego się kadzidła jest przyjemnie odświeżający z wyczuwalną nutą słodyczy.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejek przeciw komarom, olejek na komary, pachnący kramOlejek zapachowy Przeciw komarom
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Olejek eteryczny z citronelli, jest jednym z najskuteczniejszych środków walki z uciążliwymi owadami. Nasączone nim kadzidełka, roztaczają zapach nie tylko przyjemny dla nosa, ale także zabójczy dla komarów. Dodatek eukaliptusa i kamfory, dodatkowo wzmacnia skuteczność środka i sprawia, że jest on skuteczny także w walce z innymi insektami.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.