Olejek zapachowy EKSTAZA

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Ekstaza. Satysfakcja płynąca z ekstatycznych doznań doświadczanych podczas spełnienia, jest elementem harmonijnego, zdrowego życia. Ekstaza, to olejek zapachowy łączący w sobie odświeżający ekstrakt citronelli z korzennymi, łagodnie erotyzującymi wyciągami z kory cynamonowca i żywicy drzewa guack. Mieszanka uwalnia ciepły, lekko korzenny aromat, który daje poczucie odprężenia i stabilności.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejki ekstaza, pachnący kramOlejek zapachowy Ekstaza
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Seria intymnych olejków zapachowych, została stworzona z myślą o długich, nastrojowych wieczorach, spędzonych tylko we dwoje. Doskonale wiemy, jak ogromny wpływ na nasze życie intymne mają nastrój, a także wszystkie bodźce zmysłowe, które do nas docierają. Niezależnie od tego, czy w kwestii erotyki jesteśmy bardziej wzrokowcami czy słuchowcami, równie silnie oddziałuje na nas zapach. Korzystając z dobrodziejstw sztuki łączenia aromatów, możemy bardziej świadomie i głęboko odbierać przyjemności płynące z erotyzmu.

 

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.