Olejek zapachowy JAŚMIN

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Jaśmin. Intensywny zapach jaśminu, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kwiatowych aromatów wśród roślin rosnących na naszej planecie. Jaśminowy olejek zapachowy ma dodatkową, subtelną nutę herbacianą, która delikatnie odświeża kwiatową woń, jednak cała kompozycja jest łagodna i słodka. Kwiat jaśminu koi umysł i pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej stabilności.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejek jaśmin, jaśmin, olejek jasminow, olejek pachnący kramOlejek zapachowy Jaśmin
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Białe, kruche kwiaty jaśminu, nieodłącznie kojarzą nam się z egzotyką. Rosną głównie w Azji oraz Afryce i występują w ponad 200 gatunkach. Charakteryzują się łagodnym, słodkawym aromatem. Nasza wersja olejku jaśminowego , została wzbogacona nutami zielonej herbaty, które orzeźwiają kompozycję czyniąc ją unikalną, na tle innych jaśminowych olejków.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.