Olejek zapachowy YLANG YLANG

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy ylang-ylang, odznacza się ciepłymi, kwiatowymi nutami o wyraźnie orientalnym pochodzeniu. Aromat tego olejku z pewnością skojarzy Ci się z perfumami, ponieważ ze względu na charakterystyczny, głęboki i intensywny zapach, należy do najczęściej wykorzystywanych w przemyśle perfumeryjnym. Pasuje do kobiet śmiałych, świadomych własnych atutów, zmysłowych i silnych.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, ylang ylang, olejek ylang ylang, ylang, olejek pachnący kramOlejek zapachowy Ylang Ylang
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Olejek pozyskiwany z kwiatów ylang-ylang, jest obecnie jednym z najważniejszych surowców przemysłu perfumeryjnego. Wchodzi w skład większości perfum o nucie orientalnej. Jego zapach działa łagodząco w stanach depresji, ponadto uważany jest za afrodyzjak, który pobudza zmysłowość, wprowadza w stany euforii. Aromat jest głęboko kwiatowy i żywiczny.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.