Olejek zapachowy SZAŁWIA

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Szałwia. Szałwia jest rośliną nie tylko o dużym znaczeniu w zielarstwie, a także w medycynie naturalnej. Posiada charakterystyczny, mocno ziołowy i nieco pikantny zapach. Działa antyseptycznie, znakomicie więc nadaje się do oczyszczania, także atmosfery domowej. Kilka kropel olejku szałwiowego wystarczy, aby wprowadzić w pomieszczeniu nastrój ukojenia, relaksu i ziołowej świeżości.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, szałwia, olejek szałwiowy, olejek pachnąc kram, olejek szałwiaOlejek zapachowy Szałwia
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Zapach szałwii jest intensywnie ziołowo-pikantny, ale i odświeżający. Rdzenni mieszkańcy obu Ameryk, od tysięcy lat używali jej aromatu jako czynnika oczyszczającego atmosferę. Na rozgrzane w ogniskach kamienie rzucane były wysuszone łodygi, liście i kwiaty szałwii zmieszane z aromatyczną korą żywicujących drzew.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.