Olejek zapachowy DARSZAN

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Darszan, często nazywany jest królem aromatów. W Polsce nie jest szczególnie popularny, dzięki czemu jej wielbiciele uchodzą za osoby oryginalne i kreatywne. Zapach tej oryginalnej kompozycji, łączy w sobie ziemiste, leśne nuty paproci i mchu z ożywczą świeżością bergamoty i kwiatowym wyciągiem z drzewa różanego. Całość jest świeża, wyraźnie cytrusowa, działa energetyzująco i wprowadza w radosny nastrój.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
darszan, olejek zapachowy, olejek, pachnący kramOlejek zapachowy Darszan
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Paprociowe i drzewne nuty zapachowe dodają wiary w siebie, budzą zaufanie we własne możliwości, budzą poczucie satysfakcji, budzą wiarę w przyszłość. Olejek działa stymulująco i tonizująco, co sprawia, że Darszan jest bardzo uniwersalnym aromatem. Usuwa zmęczenie i stres, oraz zmniejsza ociężałość umysłową.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.