Olejek zapachowy DRZEWO SANDAŁOWE

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Drzewo sandałowe słynie z wyrazistego, niepowtarzalnego aromatu. Jego orientalny zapach, przywodzi na myśl upalny, nieco duszny, ale bajecznie tajemniczy klimat Wschodu. Działa kojąco i odprężająco. Polecamy go osobom, które przepadają za intensywnymi aromatami i szukają egotycznych doznań.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
drzewo sandałowe, olejek sandał, olejek zapachowy, olejek, pachnący kramOlejek zapachowy Drzewo sandałowe
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Drzewo sandałowe słynie z wyrazistego, niepowtarzalnego aromatu. Olejek o tym zapachu, przywołuje na myśl tropikalne lasy i starożytne świątynie. Sandałowiec rośnie głównie w rejonie południowych Indii, a jego drewno jest drogocennym, luksusowym składnikiem. Przyjemna woń olejku wprowadza w dobry nastrój, relaksuje i działa kojąco. Poleca się go osobom poszukującym harmonii, ponieważ łagodzi napięcia i stresy. Warto wiedzieć, że ściany wielu zabytkowych indyjskich budynków wykonane są właśnie z drzewa sandałowego. Ma ono bowiem trwałe antyseptyczne (dezynfekcyjne) działanie. Subtelnie oczyszczając atmosferę, sprzyja kontemplacji. Zapach sandałowca działa jak doskonałe remedium na irytację, stres i szybkie tempo życia codziennego.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.