Olejek zapachowy KSIĘŻYC

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Księżyc. Księżycowy olejek zapachowy pachnie delikatnie, kwiatowo, ale jego słodycz wzbogacona została dodatkiem roślinnego piżma, czyli wyciągu z nasion malwy. Kojący, wręcz rozleniwiający aromat olejku sprzyja zasypianiu i wyciszeniu. Sesja aromaterapeutyczna z udziałem tego właśnie zapachu, będą doskonałym dopełnieniem spokojnego wieczoru i gwarantem wypoczętego, rześkiego poranka.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejki, olejek, księżyc, pachnący kramOlejek zapachowy Księżyc
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Symbolicznie, księżyc wiązany jest ze sferą podświadomości, twórczą ekspresją i osobistym magnetyzmem. Nierozerwalnie związany jest także z nocą, której przypisujemy takie znaczenia jak tajemnica, wyciszenie, czy marzenia. Olejek o zapachu Księżyca, został stworzony właśnie z myślą o wieczornym wyciszeniu się i poddaniu marzeniom sennym.

 

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnący Kram!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.