Olejek zapachowy OCEAN

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Ocean, to niezwykła mieszanka wyciągów z roślin tropikalnych. Jej głównymi składnikami są orzech kokosowy, trawa cytrynowa i egzotyczny wetiwer, będący składnikiem najbardziej luksusowych perfum. Ta orzeźwiająca kompozycja kojarzy się z wodnym żywiołem i wolnością. Zapach oceanu odświeża i relaksuje, niczym łagodna morska bryza. Nie obciąża pomieszczenia ciężkim aromatem, ale odświeża i neutralizuje przykre zapachy.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
ocean, olejek zapachowy, olejek, pachnący kramOlejek zapachowy Ocean
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Olejek Ocean, zawiera w sobie kompozycję zapachową roślin, które zwykle kojarzymy z egzotyką. Łączą się tutaj 3 skrajne nuty: odświeżająca trawa cytrynowa, słodki kokos i żywiczny, lekko pudrowy wetiwer, Razem, tworzą mieszankę rześką, nieprzytłaczającą. Olejek pachnie subtelnie, z powodzeniem można go używać do szybkiego odświeżenia pomieszczenia przed przyjęciem gości, czy po prostu jako sposób na poranne orzeźwienie.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.