Olejek zapachowy PIŻMO

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy o zapachu piżma, jest zdecydowanie jednym z najsilniej aromatyzujących. Woń, którą wydziela, jest wyrazista, mocna, lekko erotyczna. Z tego powodu, stosuje się je jako delikatny afrodyzjak. Pobudza do działania, dodaje śmiałości, wyzwala ukryte pragnienia. Pasuje do intymnych wieczorów, a także do kobiet wyzwolonych i drapieżnych. Piżmo jest częstym składnikiem luksusowych perfum, ponieważ jest doskonałym utrwalaczem. W powietrzu utrzymuje się długo, przez co olejek jest wyjątkowo wydajny.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejek zapachowy, pachnący kram, piżmoOlejek zapachowy Piżmo
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Piżmo to aromat znany i ceniony już od tysięcy lat. Sława, która mu towarzyszyła doprowadziła do wytępienia gatunku jelenia piżmowego. Wyciąg z jego gruczołów był bowiem powszechnie stosowanym substratem do uzyskania piżma. W dzisiejszych czasach ten zmysłowy, pobudzający i zwierzęcy zapach uzyskuje się z nasion pewnego gatunku malwy.

 

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.