Olejek zapachowy ZIELONA HERBATA

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Zielona Herbata. Aromat zielonej herbaty, skumulowany w olejku zapachowym, charakteryzuje się głębią i wyjątkową świeżością. Pobudza do działania i oczyszcza umysł. Olejek herbaciany, wybierany jest też często ze względu na swoje właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Przywodzi na myśl rześki, ciepły poranek i świetnie nadaje się na te dni, kiedy szybko potrzebujemy solidnej dawki orzeźwienia.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejki, zielona herbata, olejek zielona herbataOlejek zapachowy Zielona herbata
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Zielona herbata, znana jest ze swoich właściwości przeciwutleniających. Nazywana jest eliksirem młodości, poprawia stan cery, odświeża ciało i umysł. Olejek o zapachu zielonej herbaty to mieszanka lekka, świeża, z delikatną nutą słodyczy, która ociepla dość surowy aromat herbaciany. Charakteryzuje się wysoką trwałością i świetnie nadaje się do szybkiego odświeżenia pokoju, przed przyjęciem niespodziewanych gości.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.