Olejek zapachowy ANANAS

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Ananas. Linia olejków owocowych, została stworzona specjalnie z myślą o letnich zapracowanych porankach, które wolelibyśmy spędzić na łące, a także o zimowych wieczorach, kiedy chcemy przypomnieć sobie magię wakacyjnych, beztroskich dni. Olejek o zapachu ananasa, jest bardzo rzadki, jako nieliczni, posiadamy go w swojej ofercie. Odznacza się dużą intensywnością i ogromną słodyczą. Przypadnie do gustu wielbicielom tropików, świetnie będzie nadawał się także na domową imprezę w hawajskim stylu!

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, ananas, olejek ananas, olejek ananasowyOlejek zapachowy Ananas
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Ananas jest owocem tropikalnym, słodkim, bardzo aromatycznym. W Brazylii i Meksyku, gdzie uprawiany jest na wielką skalę, jego nazwa wywodzi się z języka hiszpańskiego i odnosi się do kształtu skórki owocu, który przypomina sosnową szyszkę. Na Filipinach zaś istnieje stara tradycja wręczania ananasa osobom, które spotykamy pierwszy raz, chcąc je bliżej poznać.

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.