Olejek zapachowy GREJPFRUT

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Grejpfrut. Zapach grejpfruta, podobnie jak inne aromaty cytrusowe, ma właściwości odświeżające i energetyzujące. Olejek o tym zapachu, doskonale sprawdzi się jako poranna porcja orzeźwienia, lub jako antidotum na wieczorne zmęczenie. Kilka kropel grejpfrutowej esencji w mig postawi Cię na nogi, doda animuszu i pozytywnie nastroi na resztę dnia.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejek grejpfrut, olejek grejpfrutowy, pachnący kramOlejek zapachowy Grejpfrut
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Grejpfruty znane są z szerokiego zastosowania nie tylko w kuchni, ale także w medycynie. Są bogate w witaminy, usprawniają działanie wielu organów. Rześki, lekko gorzkawy zapach grejpfruta, ma także udowodnione działanie energetyzujące! Nie bez powodu, wyciągi z tego właśnie owocu, tak chętnie dodaje się do różnego rodzaju kosmetyków - nie tylko pielęgnuje, ale przede wszystkim pobudza nas do działania!

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.