Olejek zapachowy MANDARYNKA

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Mandarynka. Aromat mandarynki jest jednocześnie słodki i orzeźwiający. Ożywia wybuchem świeżej, chłodnej energii, ożywia i pobudza do działania. Kojarzy się przyjemnie, bo z okresem świątecznym, kiedy to sprzedaż tych pysznych cytrusów gwałtownie rośnie. Olejek mandarynkowy roztoczy w Twoim domu soczyście owocowy, radosny zapach, dzięki któremu nie tylko otrzymasz podwójną dawkę pozytywnej energii, ale także poczujesz ciepły klimat zbliżających się Świąt!

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, olejek mandarynka, mandarynka, pachnący kramOlejek zapachowy Mandarynka
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Soczysta, rześka słodycz mandarynki pochodzi ze skórki oraz miąższu tego pysznego owocu. Nie bez powodu, skórkę mandarynki (podobnie jak innych cytrusowych owoców) często suszy się i traktuje jako ozdobny element delikatnie aromatyzujący wnętrze. Z naszym olejkowym koncentratem, nie musisz już czekać do Świąt, aby nacieszyć się mandarynkowym orzeźwieniem!

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.