Olejek zapachowy TRUSKAWKA

Email
Najwyższej jakości, skoncentrowany i pięknie pachnący olejek zapachowy Truskawka. Aromat świeżych truskawek, który unosi się znad owocowych straganów wczesnym latem, jest jednym z najprzyjemniejszych aromatów, z jakimi kiedykolwiek mieliśmy do czynienia! Truskawkowy aromat jest słodki, ale nie duszący, orzeźwiający, po prostu pyszny! Olejek o tym zapachu łączy w sobie słodycz owoców, ze świeżością letniego poranka. Wystarczy kilka kropel, aby przenieść Cię na lekko wilgotną od rosy łąkę, gdzie ukoisz nerwy i nabierzesz nowej energii.

Opakowanie zawiera 7ml olejku
olejek, truskawka, olejek truskawka, olejek truskawkowy, pachnący kramOlejek zapachowy Truskawka
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
5,39 zł
Szczegóły produktu

Truskawki bogate są w witaminę C oraz minerały, co oprócz doskonałego smaku i wspaniałego aromatu, stanowi o ich dużej wartości. W Polsce sezon truskawkowy trwa niestety dość krótko, ale dzięki olejkowi truskawkowemu, możesz się cieszyć aromatem tych letnich pyszności przez cały rok!

Sposób użycia: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą. Olejek stosować można także do nasączania suszu kwiatowego (potpourri). Wszystkie potrzebne akcesoria, znajdziesz w Pachnącym Kramie!

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.